wtorek, 30 sierpnia 2016

Wyjazdowe warsztaty decoupage + mixed media już 16.09.-18.09.2016r. z Koraliny.plZapraszam serdecznie na kolejne wyjazdowe warsztaty decoupage do Gościńca Astra w Łagiewnikach Wielkich.
Przez 3 dni będziemy tworzyć same kreatywne dzieła w temacie decoupage i mixed media. W tym czasie będzie można się nauczyć postarzania przedmiotów, domalowywania tła, użyjemy szablonów, past strukturalnych, farb akrylowych jak i kredowych oraz zrobimy spękania ... które dają niesamowity efekt. 
Ozdobimy butelki, skrzyneczki, blejtramy ....... 

Max dużo pracy, możliwość równoczesnego odpoczynku w wiejskiej ciszy, fantastyczna, luźna atmosfera, wspaniałe jedzenie, artystyczny klimat, to wszystko czeka Was w wspaniałym XVIII wiecznym Gościńcu Astra;)

Oczywiście wszystkie zajęcia prowadzą Koraliny.

Warsztaty zaczynamy o godzinie 14 w piątek (trwają do 19), w sobotę zaczynamy po śniadaniu do obiadu, po obiedzie do kolacji (potem czas wolny), w niedzielę podobnie jak w sobotę, tyle że
po kolacji czeka nas wyjazd do domków, a niedzielne warsztaty kończą się o 17.

Koszt: 580 zł (pobyt, warsztaty, wyżywienie, noclegi) za osobę.
Zwierzęta mile widziane;) (pobyt nieodpłatny)
Osoby towarzyszące nie biorące udziału w warsztatach-koszt pobytu 160 zł

Ilość miejsc ograniczona;)
Proszę o rezerwację miejsca telefonicznie lub na e-mail.

Zapisy: koraliny@gmail.com, telefonicznie pod nr tel.666-608-800.

Poniżej kilka roboczych zdjęć z ostatnich wakacyjnych warsztatów, które odbyły się w ostatni weekend sierpnia :)  

Na zakończenie chciałam podziękować kochanym Klientkom, Właścicielom Gościńca, menadżerce Wioli za cudownie spędzony czas w tak bajecznym miejscu ;)